زنها پیچیده انداین جمله ای که پسر عمو تا حالا چندین باروز جاهای مختلف به کار برده؛ میدونه که زنها پیچیده اند و تا حدودی به این پیچیدگیها واقفه و تمام تلاشش را میکنه که پیچیدگیها را کشف کنههر انسانی که به دنبال رشده باید این کار را بکنه زن و مرد هم نداره، ما آدمها شناخت را از خودمون و ماهیت جنسیتی خودمون شروع میکنیم و از جایی به بعد دلمون میخواد این شناخت عمیقتر بشه اون وقته که دوست داریم یک فرد از جنس دیگر را وارد زندگیمان کنیم تا هم او به ما کمک کند خودمان را بهتر و عمیقتر کشف کنیم و هم اینکه ویژگیهای مردانه خودمان را به واسطه او پیدا کنیم و تقویتا کنیمانسانها فارغ از جنسیت، اگر به شناخت کاملی از خود برسند انسانهای کاملی هستند و منظور از کامل بودن یعنی داشتن تمام ویژگیهایی نه و مردانه با همدیگر در یک کالبدمنکر تفاوتهای بین زن و مرد نیستم؛ قبول دارم که یک سری ویژگیها در مردان بولدتر و مختص آنهاست و متقابلا برای خانمها؛ مثلا خانم ها ریز بین تر و جزئی نگرتر، احساسی تر، حساستر و غیره و غیره هستند اما این به معنی این نیست که این ویژگیها در مردان وجود ندارد،هست، اما به تلاش بیشتری احتیاج دارند تا آن را احیا کنند

علاوه بر ویژگیهای مردانه ویژگیهای نه هم در پسر عمو تا حدودی رشد یافته هستند و این به خاطر رشته تحصیلی پسر عمو، چه در دبیرستان و چه در دانشگاه و البته به خاطر شغلش هم هست، و البته من هم دسترسی به هر دو ویژگیهای دو جنسیت دارماما فارغ از تمام این مسائل و اینکه تلاش میکنم او را بهتر بشناسم تا علاوه بر زندگی دو نفره بهتری داشتن بتوانم خودم را هم بهتر بشناسم وقتی با مردانگی پسر عمو روبرو میشوم دلم نگی ام را بیشتر و بیشتر میخواهد و دلم میخواهد بغلش کنم،ببویمش و ببوسمش.

تا یکی شدنمان راه زیادی نمانده

ویژگیهای ,کنیم ,مردانه ,شناخت ,تمام ,بهتر بشناسم ,ویژگیهای مردانه ,زنها پیچیده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

subvideo بازاریاب فضای مجازی مردی تنها وخسته اززمونه فایل یار دانشجو تست پلاس وبلاگ تفریحی و سرگرمی دندانسازی محلات